| xK3nT a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu batranelul meu calculator! Eu am calculatorul de 6 ani. iar impreuna cu colegii mei jucam un joc (Metin2) in care prietenii mei care au pc mai bune pot intra cu 2, 3 sau mai multe conturi fara a face lag (sa le mearga greu), dar eu pot intra pe unu, dar merge putin greut. daca incerc si eu sa intru pe 2 conturi, merge asa de greu de zici ca joc in poze. Dupa parerea voastra ce spuneti sa mai modific la el? Nu sa mearga perfect, intelegeti voi. Datele calculatorului meu sunt : Processor : AMD Athlon (tm) 64 Processor 3500+ 2. 20GHz Installed memory (RAM) : 512 System type : 32-bit Sa mentionez si ca am windows 7, dar nici cu windows Xp nu e mare diferenta! crying Astepta parerile voastre! Multumesc mult! o zi placuta sa aveti!

Răspuns Câştigător
| crismany a răspuns:

Un dual core si 2 gb de rami iti ajungwinking

2 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Nu prea are rost să investești în el, după părerea mea. Mai bine îl vinzi, și îți iei unu cât de cât bun (1000-1500) ron. Sau îl poți lua pe piese și așa ieși mai ieftin.

| MarcoX a răspuns:

Ar trebui un procesor mai bun si mai mlt RAM.