| blackcat99 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu Yahoo. Intr-o dimineata am pus la status "neata". De atunci, daca nu scriu ceva la status, imi apare "...shared neatsa". Indiferent daca e dimineata, pranz sau seara. Ma exaspereaza chestia asta. Pentru cei care nu s-au prins va arat aici : http://i.imgur.com/MDrFF.png. Intrebarea e : cum scot chestia aia?

Răspuns Câştigător
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Pai a fost pusa pentru ca (virgula) cand ai scris ''Neata'' ai pus si www. la sfarsit, asta inseamna ca ai dat share la ceva, de obicei se foloseste la melodii dar il poti scoate din ''cutiuta'' aia in care ai scris status-ul, in dreapta ei este o sageata, dai click pe pe si apoi clear my status message....Bafta!