| Dσℓℓу a întrebat:

Funda.Am o problema cu metin2 ro.Acum 1 an imi mergea pe acelasi windows.Nu am mai intrat 1 an pentru ca ma lasase.Acum vreo8 luni vruiam sa ma reapuc. Dar nu-mi merge.Intru in joc se incarca iar dupa ce se incarca bara ma scoate dupa 2 secunde la fereastra de log in.Cateodata ma conecteaza cand sunt in locuri fara lag. Dar sa merg in map1 ch1 nu am nici`o sansa! Am instalat, dezinstalat dar degeaba. Windows-ul e acelasi. Win Xp...Care ar fi solutia? La alte metine merge perfect!

1 răspuns:
| AskLex a răspuns:

Reinstaleaza jocul si mie imi mai face asa.j trebuie reinstalat big grin big grin