| gwen4u5 a întrebat:

Sims 3 varianta Reloaded sau Razor1911? Am nevoie de una din ele pentru a instala World Adventures.Pana acum mi-am instalat ambele variante dar am reusit sa instalez si World Adventures.

Răspuns Câştigător
| mihaip1 a răspuns:

Razor 1911... daca ai Reloaded si incerci sa instalezi orice expansion pack o sa iti dea o eroare cand isi face updateul...

1 răspuns:
| alexandra112_3235 a răspuns:

Nu vrei sa-mi lasi id-ul tau de mess si poate ma ajuti si pe mine sa instalez jocurile eu am instalat sims 3 dar restul nu prea imi merg si nu stiu de ce ma poti ajuta te rog. dau fundita si ce mai vrei tutongue