| Desmond111 a întrebat:

Am si eu o intrebare merita 1600 lei pe acest laptop?
ASUS X555LN-XX201D,
Intel Core i3-4030U, 1.9 ghz
1TB HDD,
4GB ram DDR3,
nVidia Geforce 840 2GB,
O sa pun windows 10 pe el sau 7.
Si cam ce jocuri as putea juca pe el... de exp. merge fifa 15?
Funda pentru cel mai complex raspuns.

Răspuns Câştigător
| intrlp a răspuns:

Da merita banii si merge fifa 15.Ai putea juca ac rogue, 4 si freedom cry, cod ghosts si black ops 2, minecraft, nfs most wanted 2012, gta sa 4 si eflc(cred ca iti merge gta 5 la low), cs go si 1.6, fifa 15 in jos, far cry 4 si 3, si cam atat din ce am jucat eu. Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,fix acest laptop il am si eu..Sunt foarte multumit de el..Majoritatea jocurilor merg pe ultra, si GTA V merge medium-high 28FPS.