| Desmond111 a întrebat:

Am si eu o intrebare merita 1600 lei pe acest laptop?

ASUS X555LN-XX201D,

Intel Core i3-4030U, 1.9 ghz

1TB HDD,

4GB ram DDR3,

nVidia Geforce 840 2GB,

O sa pun windows 10 pe el sau 7.

Si cam ce jocuri as putea juca pe el... de exp. merge fifa 15?

Funda pentru cel mai complex raspuns.

Răspuns Câştigător
| AndreiAndrei110 a răspuns:

In primul rand depinde de tine ce windows ii pui.Eu te-as sfatui sa pui windows 7 sau 8 dar nu 10 ca atunci nu o sa poti descarca pe el mai nici un joc.Dar in ceea ce priveste laptopul este f bun si la un pret avantajos si pretul din magazine difera cu 400 lei adica intr-un magazin ar costa 2049 lei iar tu il iei cu 1600 lei dar poti juca fifa 15 pe el dota 2, gta sa, gta 5....si laptopul este elegant si mai subtire cu un touchpad mare cu mai multe porturi usb, si tehnologia ICECOOL pentru racire, si cu un sunet f bun mai are si tech smart gesture si tastatura creata special pentru o tastare mai confortabila! Deci eu zic din punctul meu de vedere ca merita din plin.winkinghappyhappyhappyhappy

1 răspuns:
| iepurascufundita a răspuns:

Da nou un astfel de laptop este cam 25 de milioane, si pe acest laptop poti juca orice fel de joc fara nicio problema o sa-ti ruleze perfect