| Desmond111 a întrebat:

Am si eu o intrebare ce jocuri as putea juca pe :

ASUS X555LN-XX201D,

Intel Core i3-4030U, 1.9 ghz

1TB HDD,

4GB ram DDR3,

nVidia Geforce 840 2GB,

O sa pun windows 10 pe el sau 7.

Si cam ce jocuri as putea juca pe el... de exp. merge fifa 15 gta 5 bineintels la low?

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Da, ti-ar merge si GTA V si Fifa15 chiar mai sus de low si in rest te poti juca majoritatea jocurilor pana in 2013 2014. Procesorul e un pic cam slabut, iar cu windows-ul... iti recomand sa bag Windows 7, Windows 10 inca nu e asa de stabil si s-ar putea sa ai ceva probleme la unele jocuri.

| Desmond111 explică (pentru Sellak):

Din pacate pot pune doar windows 8.1, doar asa pot instala driverele

1 răspuns: