| bogdann1234567 a întrebat:

Am si eu o mare intrebare. Stiu parola cuiva de facebooksi de mail, cum fac sa setez in asa fel incat daca acea persoana isi schimba parola de la facebook sao pot afla si eu. Deocamdata nu a schimbat-o dar in caz ca o schimba, as vrea sa stiu daca o pot afla. nu exista nicio setare cand o schimba sa apara p mail. sau orice alceva.Multumescc :*

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Tocmai ai declarat in public ca esti infractor. Singura alegere de bun simt e sa ii spui persoanei respective sa isi schimbe parolele si sa aiba grija de ele data viitoare. Ia vezi tu cam ce pedepse sint pentru "acces neautorizat la un sistem informatic" - si nu comenta, si conturile de fb sau email se includ aici.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Nu poți face nimic, doar proprietarul contului va primi un e-mail.