| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Am si eu o problema am un site de chest opening de jocuri gift drop sigur il stiti si a-ti jucat cu bani eu vreau sa il deschid free ca zice la inceput cutii gratis problema mea este ca nu merge numele adica l-am pus pe steam l-am salvat ex:Ionut dinu gift-drop.com si nu merge am dat restart degeaba si la pc si la site ajutooor! >fundabig grin happy

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Scrie pe sote man :To open a Free Case and win an extra 10% chance
Add gift-drop.com to your Steam nickname!

Sample : Nick | Gift-Drop.com
Trebuie sa adaugi numele site-ului la numele tau steam.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 explică (pentru Wr3nch):

Asta am facut man m-am si deconectat si cand intru din nou pe cont sa dau la free case tot asa imi zice

| Ronaldo_Ronaldo_1997 explică (pentru Ronaldo_Ronaldo_1997):

Ma scuzati fratilor cat de prost puteam fi am luat vac pe doua conturi de cs go si m-am bagat pe contul celalat ca aveam multe jocuri si eu am scris pe site contul precedent de rezumatefotbal nu pe ionutioan si cand am scris pe celalalt a mers am castigat 1 euro voiam un jocbig grin oricum mii de scuze va cer

| bodeaandrei a răspuns:

Pai... Ai incercat sa te deconectezi de la site și să te reconectezi? happy