| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul cand il deschid imi apare,, Waring! Your Computer Case has been opening" iar dupa ce ii dau restart merge Stiti ce are? FUNDA pentru raspunsul corect

2 răspunsuri:
| Nyghtshadow a răspuns:

Am patit din bios sa imi zica daca am carcasa inchisa sau deschisa. Modifica acolo optiunea sa nu te mai sacaie.

| nelyjoly a răspuns:

Trebue sa te asiguri ca nu lipseste vreo componenta din PC, sau tot ce e posibil un contact inperfect la un conector. Dupa verificare trebuie dazactivat mesajul din bios.