| Bogdan_Bogdan_1978 a întrebat:

Hey tpu.Eu mi-am luat acum cateva ore cs go non-steam...adica cs go dar nu de pe steam si l-am luat gratis de pe un site.Jocul merge,ma joc pe el.dar mie imi da cateva cutii de start si nu ma lasa sa le deschid si zice,, we are not unable to retrive your item.Try later".Ce sa fac sa pot sa deschid cutia respectiva. Apropo la toate cutiile imi face asa

1 răspuns:
| DavidoffUser a răspuns:

Trebuie sa ai jocul original.cutiile se deschid cu chei pe care le cumperi de pe steam.nu poti sa ai skinuri intr-un joc pe care steamul nu-l recunoaste ca fiind original.