| Bucur_Vlad_Gheorghe_1992 a întrebat:

Am si eu o problema cu driver san francisco! Cand l-am instalat driver san francisco si am intrat in el mergea! Si acum cand intru in el imi apare driver.exe has stopped working (driver.exe a încetat să funcționeze)! Dau fundahappy

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Problema este de la crack.
Nu toate se potrivesc, nu toate sunt bune.

Incearca sa il schimbi si nu vei mai pati asa!

Si sa sctii ca jocul chiar merita incercat, este sublim. (eu am fost putin mai hot si am gasit salvari pe net cu jocul deja terminat, e mai fain asa in opinia mea).

Bafta!

| availablehandyman a răspuns:

Inseamna ca jocul are ceva virusi in el! s-au crack-u pe care l-ai bagat are virusi! incearca sa downloadezi alt joc! s-au opreste antivirusu si mai copiaza crack-u odatawinking