| andreeateuraste a întrebat:

Am si eu o problema cu messengerul meu.Cand vreau sa intru imi zice ca mi-am uitat parola. Dar e inposibil pentru ca intru pe el in fiecare zi si nu stiu ce are.Am incercat sa intru pe celelate id-uri ale mele si a mers.Ma puteti ajuta? FUNDA LA CEL CARE MA AJUTA!

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

E o problema de la yahoo. Incearac sa intri de pe mail. Daca nu merge nici asa trimite-le un mail celor de la yahoo si explica-le care e problema sau incearca sa-ti schimbi parola.