| PasTyluTzaColoraTaToxyka a întrebat:

Buna va rog frum imi spuneti sh mie cum sa imi schimb parola la id adica problema este k incerc sa intru pe id sh imi zice ca parola nu este buna ma puteti ajuta vreau sa o schimb si nu stiu cum sad crying fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot dai next si respecti cerintele... doar ca trebuie tii minete cum tiai fac idwinking

3 răspunsuri:
| brok3nh34rt a răspuns:

Buna da-mi idul tau de mess sa vb, si o sa te ajut! Funda?smug

| PasTyluTzaColoraTaToxyka explică (pentru brok3nh34rt):

Uite id-ul dar sper sa ma ajuti fetitzathawbyta

| PasTyluTzaColoraTaToxyka explică:

Uite id-ul meu unde ma puteti contacta pentru a ma ajuta fetitzathawbyta