| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Hey TPU:* Am o problema cu Messenger`ul sad Deci... Cand vreau sa intru pe mess de pe Pc, imi zice ca parola este gresita, iar cand intru de pe telefon nu este nicio problema straight face Am incercat cu id`ul surorii mele si pe ea o lasa sa intre si de pe telefon si de pe Pc Ma puteti ajuta va rog?
Funda:*

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi Messenger'ul si sa-l download-ezi din nou, este posibil sa fie ceva de la el.
Daca nu merge, incearca sa te loghezi si pe pagina de la yahoo.
Daca tot nu merge, incearca sa o faci dupa alt calculator.
Daca dupa alt pc merge, inseamna ca ai tu o problema cu al tau.
In caz ca nu merge dupa toate astea, trebuie sa citesti mai multe despre problema ta pe pagina de la yahoo, si eventual sa trimiti un mail in care sa explici problema ta celor de acolo.

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Descarca-ti alt mess nu il reinstala.

| Yummi a răspuns:

Instaleazati din nou mess'ul

| Seby90 a răspuns:

Intra de pe pcul in cauza pe siteul official. Cateodata e o problema.

| DDCC a răspuns:

Verifică bine parola pe care o introduci, e posibil să fie o literă în plus sau în minus, o cifră, ceva. Dacă folosind alt id te poți loga atunci e problema cu parola, cred. Schimbă-ți-o, poate așa reușești. Pentru dezinstalare folosește revo uninstaller.