| Marya58 a întrebat:

am si eu o problema cu pc-ul. am win7 si vreau sa instalez xp. tin sa mentionez ca nu-mi merge CD-ROM-ul. deci... iau unul de pe net, il deschid si imi da eroarea: " the version of windows you have installed does not match the update you are trying to install." asta imi arata la orice windows iau de pe net (xp). help me! va rog...

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Daca nu ai cd-rom imprumuta de la un prieten, sau fa rost de un stick de 1gb care il faci bootabil cu windows xp.

1 răspuns:
| Mozurov a răspuns:

Nu poti sa instalezi o versiune mai veche de windows peste una mai noua.Va trebui sa instalezi windows xp formatand partitia unde ai instalat windows 7 (adica C).