| MaVe0954 a întrebat:

am incercat sa instalez Windows XP SP2 (descarcat de pe net) si imi apare o eroare inainte sa inceapa instalarea : The version of Windows you have installed does not match the update you are trying to install. Eu acum am Windows 7 instalat.

Răspuns Câştigător
| LolLzz a răspuns:

Nu poti de pe windows 7, mi s-a intamplat si mie, bagati windows xp sp3, il iei de pe net si daca vrei neaparat sp2(sincer nu vad diferentele) il faci dupa aia, sau daca ai pe cd windows xp sp2 bagi cd dai restart si dai enter cand booteaza

1 răspuns:
| vrelian a răspuns:

Trebuie sa boot din bios.acolo schimbi sa plece dupa dvd si cind pleaca apaesi orice tasta asa cum spune. dupa instalezi ce vrei tu, urmezi instructiunile. daca nu ai mai facut atunci trebuie sa iti spuna cineva pas cu pas ce trebuie sa faci.ce ai incercat tu a fost sa instalezi de pe windows 7 si de aia a dat mesajul ala.incearca din bios si o sa vezio ca o sa mearga.