| rateu a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema.Deci eu Procesoru de la pc Intel(R) Pentium(R) CPU E2160 @ 1.8, si placa video nVidia gForce 8400 gs de 512.Intrebarea mea este urmatoare, pot sa bag 4GB Rami?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la memoria cu acces aleator, nu? depinde. iti recomand sa duci unitatea centrala la un magazin de pc-uri sa testezi pe loc daca iti functioneaza cu 4 gb rami si cu ce frecventa, ca sa nu ai surprize cum am patit eu ca am cumparat de pe net si nu erau compatibile placutele de rami cu placa de baza.