| Seba_1364 a întrebat:

Am si eu o problema la counter -strike 1.6 Lant Final. Pana acum 2 luni imi mergea. L-am dat la un prieten (laptopul pe care aveam cs) si mi la sters... Acum cand dau pe iconitza de instal imi zice : The setup files are corrupted.Please obtain a new copy of the program... Am download-at vreo 5 cs si tot asa imi zice.

1 răspuns:
| KLADI a răspuns:

Ai avut dar l-ai sters prima oara da pe startsearchsi cauta cs 1.6 lant final si sterge tot ce gaseste laptopul si incearca din nou sa downloadezi