| Noctzia a întrebat:

Am si eu o problema. La you tube cand intru si vreau sa ascult de exemplu un cantec cu lyrics, lyricsul vine cu intarziere, sau sunetul e cu cateva secunde inainte. Cum fac sa il reglez?

Răspuns Câştigător
| fuel4mind a răspuns:

Nu se poate regla, e vorba de ping-ul de la internet. Incearca sa mai inchizi din procesele care au legatura cu internetul.

2 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Acelea sunt video`uri cu versuri facute de utilizatori. Cauta altul, probabil ca le-au facut ei gresit. happy
Daca nu, poate ca iti merge prost internetul si se mai blocheaza. Dar nu cred. Cel mai posibil este sa fie gresit facute.

Succes happy

| AlexanderOne a răspuns:

Nu poti face nimic. E vina celui care a facut videoclipul.