| Danyelusha a întrebat:

Am si eu o problema cu You Tube. In ultimul timp, atunci cand ascult muzica de pe you tube si intru pe alta pagina, se blocheaza si se repeta. Ne e ca si cum se opreste la 5 sau 15 secunde. Ne e asta. Se repeta intruna, stiti voi la ce ma refer. Ce sa fac? FUNDA+VOT!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Detalii nu dai despre calculator,despre sistemul tau de operare, in ce browser face asa?, in Internet Explorer la fel face? Cat spatiu mai ai liber in partitia in care ai instalat windows-ul?