| Alexafrumusik a întrebat:

Buna,TPU.Am si eu o problema legata de domeniul "tablete".Am cumparat Ieri o tableta din Altex Plaza Bucuresti,am pornit-o de doua ori si am oprit-o de doua ori ieri,si azi cand s-o mai deschid, nu mai merge.O bag la incarcat, imi apare acel led rosu cum ca se incarca dar ea nu mai vrea sa porneasca.Mentionez ca este un EBODA Supreme X190.Va rog, help me! 1

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Du-te cu ea la magazin si spune-i ca nu merge ti-o schimba sau o repara pe aia.
BAFTA!