| cooosminxdd a întrebat:

Salut, TPU. am o tableta Eboda supreme dual core x190 si acum cateva zile am vrut sa imi descarc aplicatiile FIFA 14 si Real Boxing pe ea. Le-am downloadat pe aman2 iar cand intru in fifa sta 3-4 secunde si imi scrie " Din pacate FIFA 14 s-a oprit " si imi iese din aplicatie..aceasi problema o ai si cu aplicatia Real boxing,imi intra in ea, sta 2-3 secunde, nu se incarca nimic, iar dupa 2 secunde imi iese din aplicatie. DIn ce cauza?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Nu sunt jocurile compatibile cu tableta ta (memorie ram, display etc), sau nu ai destula memorie libera cat sa le ruleze. Incearca sa dezinstalezi cate unul sa vezi daca iti va merge celalalt.