| BoOzy a întrebat:

Salut tuturor! Astazi am cumparat o tableta, mai exact ( E-Boda supreme IPS dual core x200). Cand am ajuns acasa am pus-o la incarcat cam vreo 12 ore, si am apasat pe butonul pornit/oprit. Tableta s-a pornit si mi-a aparut ca se incarca numele ANDROID, si asa a ramas. Am tinut apasat pe butonul oprit/pornit degeaba, am apasat scut pe butonul pornit/oprit, degeaba. Ce ar trebui sa fac ca sa o deschid?

Răspuns Câştigător
| mihaitare123456 a răspuns:

Mai deschideo o data si ai rabdare, pentru ca se aprinde prima oara, ii ia ceva sa porneasca sistemul de operare. Singura chestie ai rabdare

| BoOzy explică (pentru mihaitare123456):

Multumesc mult, am mai bagat-o odata la incarcat si intr-un final s-a deschis.

1 răspuns: