| SiLvIuLeTz2011 a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-a aparut umbra la denumirea icoanelir de pe desktop. Nu stiu cum sa o scot. Am incercat de la Properties-Appearance-Advanced si la Item: Desktop. Dar Color 2 este blocat iar Color 1 este deblocat si imi da sa aleg toate culorile. Eu vreau sa fie transparent sa se poata vedea imaginea de pe desktop nu acea culoare. Cine ma poate ajuta si pe mine? Dau FUNDITA!

2 răspunsuri:
| Cosmin4Fan a răspuns:

De ce nu il duci la un specialist? Ca de exemplu la un informatician.

| SiLvIuLeTz2011 explică:

Pai vreau sa il fac eu gratis decat sa dau 50 lei la un informatician. si scuze da' raspunsul tau nu ma ajuta cu nimic.