| streetballer a întrebat:

Am windows xp si toate folderele de pe desktop sunt pe fond negru. Am incercat Click >>>dreaptaproprietesappearanceadvanced, si am schimbat pe fond albastru, dar nu stiu cum sa dezactivez asta. Cum sa fac sa dispara culoarea, sa ramana transparent?(Funda.)

3 răspunsuri:
| uN23 a răspuns:

Click dreapta pe My Computer -> Properties -> Advanced -> Adjust for best appearance.

| uN23 a răspuns:

Atunci incearca asa : Start -> Control Panel -> System -> Advanced -> Performance Tab -> Settings Button si bifeaza: Use Drop Shadows for Icon Labels on the Desktop