| PeAcE a întrebat:

Deci am si eu o problema. Mi-am pierdut parola de la id-ul de messenger. Stiu datele, dar problema este ca eu nu am selectat o intrebare secreta si nu pot sa mi-o schimb asa. Cum as putea face rost de alternate email address? Va rog mult, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poţi face rost de nimic, adresa e pierdută. Fă-ţi alt id! Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant. Nu te lasa sa iti faci id daca nu selectezi o intrebare secreta. E-mailul alternativ tot de tine era scris. De ce am impresia ca vrei sa intri pe id-ul alcuiva?