| myimpress a întrebat:

Am si eu o problema minecraft!
Intru in el imi scriu numele dau login si cand dau login ramane imaginea neagra si trebuie sa ies din el cu ctrl+alt+delete (task manager) stiti ce pot face? am dat ubdade la placa video.:-s
nu am bagat modurisad dupa ce am bagat windows nu imi mai mergecrying va rog mult ajutati-ma.big grin
Funda:X

3 răspunsuri:
| Teo0stuff a răspuns:

Ai incercat sa instalezi un mod? Fiindca daca ai incercat, trebuie sa stergi din minecraft.jar, META-INF, daca nu, nu stiu alta solutie.Succes!

| ELEMENT3110 a răspuns:

Dai Starts-All Program-Windows Update!

| Ady100 a răspuns:

Scrie la run in bara de start %appdata% intra in roaming dupa. minecraft dupa bin dupa la minecraft.jar il deschizi cu winrar si stergi folderu meta-inf. Daca nu merge reinstaleaza minecraftu. Sper ca am fost de folos!