| ciprian2396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema sa ii zicem asa mi-a dat add cineva cu nu stiu ce id pe mess si candd i-am dat add mi-a aparut o casuta de download de la explorer si dupa i-am dat un rr la calculator iar dupa ce l-am deschis mi-a aparut o casuta de instalare "via 1394 ohci compliant host controller" cine stie ce ii si daca are ceva dati-mi niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| RaduHD a răspuns:

Ai antivirus? Daca da fa un scan si dupa dezinstaleaza-l. Daca nu ai, downloadeaza unul si fa-ti un scan.

| ciprian2396 explică (pentru RaduHD):

Via 1394 ohci compliant host controller oare ce ii?happy

1 răspuns: