| CosmynGană a întrebat:

Mi-am cumparat recent un calculator nou si nu pricep ce are,pe internet explorer merge, iar daca bag pe mozila nu merge! Spune ca are problema de la net dar merge super (probabil nu drive-ul ala *ethernet controller*)?

Răspuns Câştigător
| MarianVio a răspuns:

Salut! Daca nu rezolvi cu driverul, verifica daca ai ora si data setata exact (acest setup permite doar programului Internet Explorer sa aceseze internetul). Bafta!

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Reinstaleaza driverele de la placa de retea. Verifica cu firewallul oprit daca merge si vezi la internet settings la securitate la ce nivel e dat.

| CosmynGană explică:

Pai cu ora si data am facut deja si merge doar internet explorer