| megabum a întrebat:

Am si eu o problema si sper sa ma ajute cineva. Pe internet exista un joc numit naruto arena poate ati auzit de el asa bun deci la acest joc sunt foarte slab si iau mereu bataie pentru ca am caractere slabe le am pe cele ce mi le da la inceput. Stie cineva cum sa deblochez toate caracterele? Va rog sa ma ajutati! dau funda!

Răspuns Câştigător
| RandomPsychologist a răspuns:

Faci misiunile, de preferat la quick game.

| megabum explică (pentru RandomPsychologist):

Trebuie sa castig o lupta la quick game? ca am castigat si nu a mers ce trebuie sa fac dupa ce castig?

1 răspuns: