| Danyel_5217 a întrebat:

Am o rugaminte la voi. Am un laptop hp g62 si cand apas f1, f2,... f 12 nu imi apar lucrurile de care am nevoie. Imi apare luminozitatea scazuta, ridicata, volumul mai tare etc. Va og sa ma ajutati cum sa remediez problema si sa fiti expliciti big grin FUNDOI+ recomandare.

Răspuns Câştigător
| мє a răspuns:

Acelasi laptop am si eu...jos, ai un buton pe care scrie "fn". tine apasat pe el in timp ce apesi f1, f2...etc si va merge. Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Savy a răspuns:

Langa Ctrl in stanga ai o tasta pentru multifunctionale. Apas-o pentru dezactivare.