| George12356456 a întrebat:

Am si eu o tableta Allview de 8 inch(Allview alldro 2 speed duo) 1 gb ram, 1. 5ghz dual core cortex A10.Am instalat RF12(Real footbal12)totul e ok, dau single player,cup, aleg echipele (in meniu totul se vede Foarte OK)cand incepe nu mi se vede in totalitate ..deci:jocul se misca foarte bine dar pare ca este prea mare pentru tableta...Ce pot face ca sa se vada mai mic
?

6 răspunsuri:
| George12356456 explică:

Eu vorbesc de joc nu de pozalaughing

| George12356456 explică:

Nu inteleg la ce te referi...te referi la pinch pentru zoom?
daca te referi la asta nu merge...

| malina14 a răspuns (pentru George12356456):

Ai androi la tableta, la mine merge

| malina14 a răspuns:

Da traci cu mana pe tableta ca sa sa minsoreze, traci cu mana spre misloc daca vrei sa se vada mai mic ca sa vezi tot.
Funda?

| George12356456 explică (pentru malina14):

Stai sa incerc dar nu cred ca merge

| George12356456 explică (pentru malina14):

Dar la tine ce inseamna 'traci'? Pinch?