| eddy2012 a întrebat:

Buna TPU : am uitat cum se numeste un joc pc. esti cu un om-mutant, si trebuie sa faci anumite misiuni. l'am vazut la un amic. ce imi amintesc este ca are abilitatea de as'si schimba mana. in tot felul de arme... pate ridica masini, tancuri, tot felul de chestii. si parca avea si ceva gheare. si are o gluga pe cap thinking

daca cumva stiti, primiti funda happy

Răspuns Câştigător
| mog a răspuns:

Prototype?

4 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Stiu eu jocu se numeste Prototype are o grafica faina si are vreo 10 gb memorie jocul nu mai stiulaughing

| mog a răspuns:

Sau Singularity?

| mog a răspuns:

Np.

| eddy2012 explică:

Da... prototype :X... mersi fain :*