| scorpion_5602 a întrebat:

am un comp si cand il aprind imi piuie de 2-3 ori si ramane asa nu imi booteaza sau sa faca altceva nici macar monitoru nu se aprinde.Care este problema?

1 răspuns:
| Raduku14 a răspuns:

Odata ce nu se mai aprinde are ceva clar, Deschidel si incearca sa il cureti de praf etc etc. Si apasa pe toate sigurantele poate o iesit ceva, sau bagai numa cablu de alimentare aprindel si apasa butonu start, daca nu ti se aprinde scoate cablu si scoate tot curentu din el, apasand start mult timp pana se stinge butonu de tot, si incearca din nou. Daca nu dul la reparat!