| k1dutzz a întrebat:

Buna TPU am un cont pe metin2.ro sv Aries sia cum 2 3 zile mi-am uitat parola. Am intrat pe site am dat la Am uiat parola mi-a venit pe site am scris parola noua a scris ca parola a fost schimbata dar tot nu s-a schimbat! VA ROG ajutati-ma FUNDA!

1 răspuns:
| WatDaFuq a răspuns:

Pai trebuie sa-ti vina parola pe E-mail. Dupa ce ai schimbat-o prima data, cand iti cere numele si adresa de mail.Te duci pe imbox la mailuri si vezi parola! Te loghezi cu parola aceea dupa care o schimbi! Dai la setarile contului si dai la schimba parola.Acolo trebuie sa-ti dea Codu de sterge a caracterlor si parola veche si mai jos iti da si parola noua si cod de stergere pentru caractere nou! Bft Funda!