| Nevastuic a întrebat:

am un tekkit minecraft (sunt incepator) si nu stiu cum flosesc acele spawn-uri d elanga inventar/crafting, si nu stiu nici unde se scriu comenzile. uitati si o poza daca va ajuta...
http://i42.tinypic.com/20qz05j.png

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spawnurile acelea le pui pe jos, astfel ele pot teleporta creaturi in lumea ta.
Comenzile le scrii in chat box apasand tasta T

Funda?

| Nevastuic explică (pentru anonim_4396):

Stii si cum sa fac mapa goala si plata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nevastuic):

Da cand dai la new world, e acolo world settings si e pe normal si dai la super flat sau ceva in genu. Funda?

| Nevastuic explică (pentru anonim_4396):

Nu imi merge. acel buton este,, blocat''

4 răspunsuri:
| stefania4321 a răspuns:

Pe ce ai apasat sa iti apara materiale in partea dreapta.te rog spune-mi si mie