| Anonimul23 a întrebat:

Am vazut un meci de fifa 2012 pe facebook adaugat de un baiat. si ei in timp ce jucau vorbeau asa online... ce program au folosit? au jucat online! dau funda la primul raspun corect!

Răspuns Câştigător
| refrg a răspuns:

Nu au jucat online ei vorbeau pe skype este un program care poti vorbi in timp ce te jociwinking

1 răspuns:
| Adismecherasul a răspuns:

Nu au folosit niciun program au vorbiit prin microfon si se auzea prin casti si fifa 2012 merge online daca ai cumparat jocu original.