| Koala a întrebat:

Am vrut aseara sa vad un film.Am scris pe google filmul si mia aprut multe situri cu acel film.Am intrat pe unele dintre ele si nu erau.Cand am intrat pe al 4 siet avg2012 internet securyti mia aratat ca sietul are virusi:js/agent.Virusi mi s-a bagat in pc? Am scanat cu avg2012 internet security si imi arata 0 virusi.Pe acel siet erau 2 js/agent virusi. Vreau sa stiu daca virusi mi s-a bagat in pc.Si ce fel de virus e js/agent unu zic ca e trojan alti ca e keylogger si alti ca e de spionat.Va rog ajutati-ma Dau funda+vot.Va Multumesc!

1 răspuns:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Nu ti ia bagat in pc.Deoarece antivirusul ia blocat imediat ce a dat de eihappy