| MistikkGirl a întrebat:

Salut ajutati-ma va rogg mult eu de tot sad
Cum pot scapa de trojan agent/gen fake alert [SVC] si de trojan. Dropper/Userlnit-Fake
Recent au intrat acesti virusi in windows de pe o flash, si azi de vreo 5 ori am scanat compul si faceam restart dupa fiecare scanare, dar imi veneau virusii astea, nu stiu ce sa fac ajutati-ma please
P. S eu scanez prin Super AntiSpyware, si prin AVG dar ce folos sad

3 răspunsuri:
| mugurel021978 a răspuns:

E complicata treaba trebuie un anti Malware si un Antivirus, daca nu ai nimic de pierdut formateaza. si foloseste una ntivirus serios.

| kevincosty a răspuns:

Incearca Norton 2010.Eu zic ca e mai bun decat AVG sau cel putin incearca ca Avg tau sa fie updatat la zi.In cazul in care optezi pentru norton faci o alegere buna, lucreaza in background, e piratabil si detecta si scoate automat orice virus.

Răspuns utilizator avertizat