| LouannaCutiepie a întrebat:

Am vrut sa imi instalez GTA San Andreas (am CD-ul). Dupa ce s-a terminat de instalat setup-ul, am vrut sa deschid jocul. Mi-a aparut un mesaj "Wrong disk inserted. Please insert the CD/DVD.". Dar CD-ul este deja bagat in calculator! Cum pot sa fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai incearca sa intri in My Computer iar pe unul din drive-uri o sa iti arate Gta San Andreas si imaginea cu tipul ala. Dai click dreapta pe aia si dupa dai Open. Acolo ar trebui sa fie un fisier gen HOODLUM sau Crack iar ala il copiezi unde ai instalat jocul. Daca nu intelegi da-mi add : ciubotasebi@yahoo.com

2 răspunsuri:
| alexxxutzzu a răspuns:

Copiaza crack-ul