| LigiMe99 a întrebat:

Am windows 7 si am dat la un folder la proprieties, pe prima pagina, jos, la "hidden"... Si a disparut... Nu il mai gasesc si imi trebuie. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru a gasi fisierele si folderele ascunse in Windows 7 intra in -> My Computer -> Organize -> Folder and search options -> View -> Show hidden files and folders, folders and drives.
Bafta!

| vladsoare a răspuns:

Faci ce a zis colegul de mai sus, iar apoi dai din nou click dreapta si debifezi optiunea hidden