| omega a întrebat:

Am dat pe un folder hidden cu scopul sa fie ascuns... si acum a disparut, nu il gasesc. Cum fac sa il fac sa apara?(am win 7)

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alexinio95 a răspuns:

Salut speram sa nu ma intrebe cineva asa ceva! E cam complicat de explicat.o sa incerc intri in Start-Accesories-Run si bagi asta C:\Users\UserulMeu\Desktop\FolderAscuns asta daca il aveai pe desktop.in loc de userul meu bagi ce user esti logat si in loc de folder ascuns bagi b numele complet al folderului! Dupa aceea selectezi ce aveai in el si te duci la prop si deselectezi hidden dupa aia ti-l arata palid asa pe desktop sau unde il aveai urmand sa dai din nou si pe folder propreietati si sa deselectezi hiddden s-ar putea sa mearga! Daca nu merge imi dai id de mess si iti explic eu!

| cr1571n3l a răspuns:

Eu unul nu am avut niciodata win 7, incearca in my computer si da acolo sus la tools si folder settings si debifeaza aia cu hidden folders fal inapoi vizibil fi bifeaza aia inapoi, daca aceasta optiune este si pe Win 7...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff @alexinio95 e taaaare greu laughing... My computer, tools, folder option, view, bifezi show hidden files and folder, apply si ok. Acum te duci unde ai facut folderul ascuns si iti apare.