| AcidCuSange a întrebat:

Friends! Urgenta! Am avut un folder cu poze.Am dat la Proprieties si acel folder a disparut.Nu il mai gasesc in PC. Unde a disparut? crying Funtitsa, daca o sa mearga raspunsul crying. Deh... Funtitsa si vot crying

3 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Daca tii minte cum se numea iti spun ce sa faci big grin

pai. du-te in START si dai pe search, dai la all filles and folders, scrie-i numele, iar daca el se afla in pc, il vei gasi 100%

Noroc :*.

| Mimii9832 a răspuns:

Daca mai tii minte numele folderului ai putea sa il gasesti dai la search in my computer, dar asa habar n-amsad

| InOmniaParatus a răspuns:

Sunt un Geniu!

Deci sa va expilc

Acum 20 de munute am facut exact ce o facut si Zeppelin, doar ca ea lasat ceva pe afara.Ai apasat Proprieties dar dupa ai apasat si Hidden din dreptul la Attribute dupa ai apasat ok si ti-o disparut.

Pai ca sa il aduci inapoi intri in Control Panel trebuie sa ai mai multe foldere, unul este numit Folder Options dai dublu clic pe el si iti apare o casuta.sus la casut aia ai General si View si altele. DAi clic pe View.Acolo jos ai Advance Settings unde sunt puse una sub alta niste "chesti". Tu cauti Hidden files and folders, punctuletul verde este pe "Do not shoe hidden..." si sub este "Show hidden files..."(apesi pe asta) dai appryl dupa ok si ar trebui sa iti apara de unde o disparut folderul. Dupa te duci la folder apasi Proprieties
si trebuie sa iei bifatura verde de pe hidden.Si gata!

Inainte cu 20 min nu stiam asta happy