| anonim_4396 a întrebat:

am windows 7 si am Microsoft 2003 si de cateva zile cand il aprind i-mi apare eroare iar daca vreau sa deschid fisiere facute mai demult pe el sau poze nu pot! ce sa fac? sa reinstalez windows-ul? si sa sterg Microsoft si sa descarc altul mai nou? va rog ajutor! dau funda la cel mai bun raspuns si 3 voturi la restul raspunsurilor (inclusiv si la cel cu funda) mersi mult! va rog raspundeti rapid am nevoie urgenta de Microsoft!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Ia alt kit, instalează iar MSO iar dacă problema persistă înseamnă că e de la Windows.
Dacă vrei un kit îți trimit un link prin mesaj.

| Dilavia a răspuns (pentru DDCC):

Da trimite-mi! te rog frumos!

2 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Asta am patit si eu.Am instalat 2010 si merge fara probleme.