| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor cand vreau sa imi descarc Gta sa il instalez iar apoi cand vreau sa il deschid imi apare Please intr-o Cd room or Dvd room ceva de genu asta ce sa facbroken heart am incercat chiar si sa reinstalez jocu si acelasi lucru. Dau funda pentru cel mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| Cosmin876 a răspuns:

Inseamna ca iti trebuie cd-ul lui ceea ce inseamna ca trebuie sa iei crackul dupa net si sa il bagi in joc FUNDA+

2 răspunsuri:
| Ashenstar a răspuns:

Iti trebuie neaparat crack sau cd
de aia iti zice sa bagi cdul
daca nu vrei sa cumperi jocul cauta crackul pe net

| evolutION83 a răspuns:

Ai instalat crack-ul corect?