| youangeldevil a întrebat:

Cum pot sa mut poze de pe un SAMSUNG GALAXY MINI pe cardul de memorie sau sa descarc in calculator. raspuns rapid plizzz, fundita la cel mai bun si restul voturi, mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Sabiina a răspuns:

Ca sa le descarci in calculator iti trebuie program [si USB, bineinteles]. Eu am Samsung Kies, merge destul de bine. Uite site de unde poti sa il downloadezi:http://www.samsung.com/......emanual.do Bafta.:* Fundita?:o3

1 răspuns:
| djrobby a răspuns:

In calculator le descarci cu ajutorul cadlului de date sau prin BT.
pozele se salveaza automat ( mie asa mi le aslveaza ) pe card!