| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva cumva un server de minecraft free to join? am cont premium dar nu gasesc nici un server. daca aveti lasati adresa sau id de messenger sa discutam.MS

9 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Salut, nu am server, dar as vrea sa fac si as avea nevoie de ajutor.
Aici ai id-ul meu : original_reek_id

| TrendyHedgehog a răspuns:

Joc eu pe un server foarte bun, sunt co-owner si iti pot da cateva iteme de inceputwinking Se fac eventuri zilnice pe sv, avem arena de hunger games(daca ai vazut filmul iti poti imagina cam cum e).
ip:mc.lolzidle.com
E deschis 24/7 Sper sa intri! ^_^

| Hamburger a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

Imi poti da id-ul tau de messenger te rog?

| Hamburger a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

Daca imi poti da idul tau de messenger eu am cont premium dar nu prea stiu multe despre minecraft daca ma poti ajuta te rog?

| TrendyHedgehog a răspuns (pentru Hamburger):

Wild_girl_4ever@yahoo.com momentan nu pot intra pentru ca sunt plecata in vacanta si nu am yahoo pe pc-ul asta sad dar daca intri pe server si sunt si eu on (Fireworks ma cheama pe minecraft) te ajut cu placere.

| Hamburger a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

A fost un event cu diamante si am luat cateva am facut un bloc de diamante si nu merge pus in casa mea ce inseamna asta imi poti spune? ca unu ma tot ataca ma omoara si imi distruge casa

| Hamburger a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

Tu poti intra in minecraft?

| LifecycleX a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

Ai cont premium de mc? nu vreau sa mi-l dai, dar vreau sa ma ajuti si pe mine cu ceva.

| Denis505 a răspuns:

Baga denismister la mess si discutam happy