| Luke21Rules a întrebat:

as avea o intrebare! se poate face un server de cs pe ip dinamic? spuneti-mi as vrea sa imi deschid propriul server si daca merge sa il fac pe un ip dinamic daca puteti sa imi dati si pasii happy adica poate exista un program in care sa il tine cum e la metin2 cu hamachibig grin va rog DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| tarik44 a răspuns:

De facut merge. Dar o sa se schimbe ip de fiecare data cand inchizi netul sau PC-ul.
Daca il faci il faci sa joci pe moment cu prietenii. Osa ai ip diferit mereu. spun din proprie experienta. Eu imi faceam sv dar din cauza ca aveam ip dianmic ipul see schimba mereu.

| Luke21Rules explică (pentru tarik44):

Ok am inteles,,,, dar imi poti da sfaturi cum pot sa il creez,,,,? big grin mersi