| Razvan520 a întrebat:

As dori sa stiu daca pot sa am iesire wireless direct din calculator, deoarece am o antena care fura internet mai de la departare si as dori sa am internet wireless in toata casa.Se poate asa ceva? de ce am nevoie?

2 răspunsuri:
| al3ks a răspuns:

Daca ai calculator iti trebuie adaptor wireless, daca ai laptop iti trebuie doar un program care se numeste "Virtual Router". Funda?

| Razvan520 explică:

Deci eu primesc internet prin cablu usb si am o antena care fura semnal de la ceva vecin probabil.Eu as vrea sa conectez adaptorul wireless direct la pc pentru ca nu am internet prin cablu de la o firma care furnizeaza internet, internetul la calculator il am doar prin aceasta antena